Jako pierwsi w Polsce w 1997 roku rozpoczęliśmy ambulatoryjne przeprowadzanie korekcji deformacji koślawej palucha w znieczuleniu miejscowym, bezgipsowo, bezimplantowo w ramach chirurgii “jednej godziny”.

Obecnie posiadamy doświadczenie ponad 2400 wykonanych zabiegów. Oferujemy leczenie paluchów koślawych (halluxów) i innych deformacji stóp metodami szeroko rozpowszechnionymi na Zachodzie.

Nie znieczulamy ogólnie, ani nadtwardówkowo. Nie zakładamy gipsu. Nie wprowadzamy drutów K. Nie wszczepiamy płyt metalowych. Operujemy bez pobytu w klinice. Wystawiamy druki ZLA. Dajemy możliwość chodzenia w pierwszej minucie po zabiegu. Stosujemy technikę minimalnie inwazyjną w oparciu o instrumentarium współfinansowane przez Unię Europejską.

Za cenę 2900 zł za jeden paluch dajemy samodzielność i niezależność. Zaletą przyjętej w Zakładzie zasady “chirurgii jednej godziny” jest brak ukrytych kosztów dodatkowych – (koszty „buta gejszy”, pobytu w klinice, implantów, pracy anestezjologa, etc.). Dodatkowe informacje są zawarte w szczegółowym opisie zabiegów.

W 2006 r. poszerzyliśmy nasze usługi o chirurgię ręki, chirurgię zmian skórnych oraz szybką diagnostykę USG i RTG. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Paluch koślawy

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W NZOZ BATORY W KRAKOWIE

Dbamy o komfort naszych Pacjentów. Proponujemy możliwie szybkie terminy wizyt w dogodnych dla Pacjentów godzinach.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W NZOZ BATORY W KRAKOWIE

Dbamy o komfort naszych Pacjentów. Proponujemy możliwie szybkie terminy wizyt w dogodnych dla Pacjentów godzinach.

Dlaczego warto nam zaufać?

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów. Dążymy do tego, żeby być najlepszym ośrodkiem w Polsce wykonującym zabiegi chirurgiczne stóp. Specjalizujemy się przede wszystkim w leczeniu palucha koślawego.

PONAD 2400 ZABIEGÓW Z SUKCESEM!

Bardzo szybko zdobyliśmy uznanie wśród Pacjentów w kraju jak i zagranicą. Staliśmy się jednym z najczęściej wybieranych ośrodków, zajmujących się leczeniem schorzeń stóp. Mamy na swoim koncie tysiące udanych zabiegów!

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Oferujemy naszym Pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych metod leczenia schorzeń stóp. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym.

RZETELNOŚĆ I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

W NZOZ Batory nie oferujemy pakietów badań, ponieważ każdy pacjent jest inny i ma swoje indywidualne potrzeby. Zalecamy wykonywanie niezbędnych analiz medycznych, nie narażając tym samym pacjentów na niepotrzebne wydatki.

WSPARCIE W TRAKCIE LECZENIA

W trakcie każdej wizyty oraz długotrwałego leczenia, nasi specjaliści pozostają do dyspozycji Pacjenta i udzielają wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania. Dobierzemy odpowiednią metodę badania i leczenia do Twoich potrzeb.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PACJENTA

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Możesz umówić się na wizytę telefonicznie lub odwiedzając jedną z naszych placówek przy ulicy Wacława Lipińskiego 7 oraz Stefana Batorego 3.

POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW