Leczenie chirurgiczne palca koślawego

Gdy postępowanie zachowawcze nie wystarcza, konieczna jest operacja. W NZOZ Batory zajmujemy się przede wszystkim chirurgią stopy. Jeśli paluchy koślawe to Twój problem, przyjdź do nas na konsultację.

Pewne choroby, które nie mogą być leczone zachowawczo ze względu na swój charakter lub zaawansowane stadium, wymagają leczenia chirurgicznego. Operacje mają na celu naprawę uszkodzeń, korygowanie deformacji lub usunięcie przyczyny choroby. Wizyta u specjalisty pozwoli na ocenę czy zabieg rzeczywiście jest konieczny i pomoże dobrać najwłaściwszy sposób leczenia.

W ramach ortopedycznej chirurgii jednego dnia wykonujemy m.in.:

  • operację palucha koślawego (hallux valgus)
  • operacje cieśni kanału nadgarstka
  • operację palca zatrzaskującego
  • usuwanie pieprzyków / drobnych zmian skórnych

W procesie leczenia zawsze przedstawiamy Pacjentom różne możliwości postępowania. Szczegółowo omawiamy dostępne techniki zabiegu i pomagamy podjąć świadomą decyzję o operacji.

W naszej przychodni korzystamy z nowoczesnego sprzętu medycznego renomowanych firm (Siemens, Toshiba). Gwarantujemy najwyższy poziom usług medycznych.

UWAGA!

Przed zabiegiem prosimy o dostarczenie zaświadczenia o szczepieniach przeciw WZW B lub wyniku badania poziomu przeciwciał HBs (anty-HBs).

W razie zmiany terminu zabiegu prosimy o powiadomienie rejestracji na co najmniej klika dni przed planowaną operacją oraz ewentualne umówienie się na inny termin.

Cennik leczenia chirurgicznego